Fiat Ticari Araçlar, Ekim ayında %0 faizli kredi ve takas indirimi fırsatlarıyla fark yaratırken, esnaf ve KOBİ’lere K2* yetki belgesini de hediye ediyor.

Fiat, ticaretin profesyonelleri için hazırladığı birbirinden cazip kampanyalarla, Ekim ayında da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle hazırlanan kampanyada, Fiat’ın ticari araç modelleri Ekim ayı boyunca 20.000 TL’ye 20 ay vadeli ve %0 faizli kredi fırsatıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Fiat ticari aracına daha uzun vadeli krediyle sahip olmak isteyen ticaretin profesyonelleri ise Doblò, Fiorino ve Pratico modelleri için 40.000 TL’ye 48 ay vadeli %0,85 faizli; Ducato modeli için de 60.000 TL’ye 48 ay vadeli %0,93 faizli kredi imkânından faydalanabiliyor.

“İşimiz Rahat, Gücümüz Fiat” diyerek müşterilerinin hayatını kolaylaştıran 10 Numara Fiat, büyük ilgi gören “K2* Yetki Belgesi Hediye” kampanyasını da sürdürüyor. Kampanya kapsamında, Ekim ayı boyunca Fiat Ticari Araç modellerinden birini tercih eden esnaf ve KOBİ’lere, 1.136 TL değerinde K2* Yetki Belgesi hediye ediliyor.

Fiat Ekim kampanyası kapsamında ayrıca, markası ne olursa olsun mevcut araçları değerinin 1.500 TL üzerinde alıp, yepyeni bir Doblo, Fiorino, Ducato Kamyonet veya Ducato Van sahibi olma imkânı sağlıyor. Ekim ayı boyunca, Ducato ve Yeni Ducato Minibüs modellerinde, değeri 2.120 TL’ye varan “Okul Paketi” de hediye ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz