Fiat’ın otomobil modelleri için hazırladığı Ekim fırsatları, yeni otomobil satın alacak herkese cazip ödeme seçenekleri sunuyor.

Fiat’ın tüm modelleri için sağlanan bu özel fırsat ile otomobil severler, Koç Fiat Kredi desteğiyle 20 ay vadeye kadar uzanan ve yüzde 0.99 faizli kredi seçeneğine sahip oluyorlar. Cazip ödeme koşulları ile birlikte 5 bin TL’ye varan indirim avantajı da sunuluyor.

Fiat, Ekim ayı fırsatlarıyla otomobil modellerinde yeni otomobil satın alacak herkese cazip ödeme seçenekleri sunuyor. Fiat’ın tüm modelleri için sağlanan bu özel fırsat ile otomobil severler, Koç Fiat Kredi desteğiyle 20 ay vadeye kadar uzanan ve yüzde 0.99 faizli kredi seçeneğine sahip oluyorlar.  Fiat Panda, Punto veya Linea sahibi olmayı düşünenler ise 20 bin TL 20 ay vade ve yüzde 0.99 faizli kredi seçeneğine ilaveten indirimler sunuluyor. Fiat Punto modelinde 5 bin TL’ye varan Ekim ayı fırsatları da otomobil severler için cazip koşullar oluştururken, Linea ve Panda modellerinde de dikkat çeken indirimler bulunuyor.

Sahip olduğu özgün konsepti ve zengin özellikleri ile otomotiv sektörünün en özel modellerinden olan Fiat 500 Ailesi’nde de avantajlı satınalma fırsatı kapsamında farklı ödeme koşulları yer alıyor. Fiat bayilerine gelerek yeni modeller ile genişleyen Fiat 500 Ailesi’nde de, kendileri için uygun bir model satın alma kararı veren müşterilere 20 bin TL’ye kadar 20 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranından kredi kullanma fırsatı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz