Üstün teknolojiye sahip ürünleri ile yüksek güvenlik ve konforlu sürüş sunan Goodyear, kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte tüketicilerine çok özel bir kampanya sunuyor.

1 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında sürecek kampanya ile Goodyear bayilerinden
4 adet Goodyear markalı kış lastiği alanlara yelek hediye ediliyor.

Ayrıca 1 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında Maximum Kart’a özel peşin fiyatına
12 taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı ile Goodyear kış lastiklerini şimdi alanlar, ödemeye 2014’te başlıyor.

Goodyear, yenilikçi ve üstün teknolojiye sahip güvenli lastikleri tüketicilere avantajlı kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. Kış boyunca yaşanacak zorlu mevsim koşulları ile başa çıkmak için özel olarak tasarlanan kış lastikleri, kış mevsiminin yaklaşmaya başladığı bu günlerde tüketicilere yeni fırsatlar sunuyor.
2013_kis_yelek_maximum_02
Goodyear’ın bu kış kampanyası 1 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya dahilinde Goodyear bayilerinden 4 adet Goodyear kış lastiği alanlar yelek sahibi olacak. Ayrıca 1 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında Maximum Kart’a özel peşin fiyatına 12 taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı ile kış lastiklerini şimdi alan tüketiciler, ödemeye 2014’te başlayacaklar.

Yoldaki güvenliğimiz için büyük önem taşıyan kış lastiklerinin kullanımını özendirmek amacıyla, sıcaklığın +7 derecenin altına düştüğü bu günlerde tüketicilere böyle bir kampanya sunduklarını ifade eden Goodyear Türkiye Tüketici Lastikleri Direktörü Ersin Özkan, “Sadece kar yağışı olduğunda değil, hava sıcaklığının +7 derecenin altında düştüğü bölgelerde yol güvenliği için kış lastikleri kullanılması önemle tavsiye ediyoruz. Kış lastiği kullanma zorunluluğu ile ilgili mevcut yasanın genişletilerek tüm araç grupları için geçerli olmasının trafik güvenliği açısından çok önemli olduğuna inanıyoruz. Kış lastiklerinde kullanılan özel kauçuk, zorlu kış koşullarında çok daha iyi yol tutuş, daha kısa fren mesafesi sunar. Bu da tüketiciler için çok daha güvenli sürüş performansı demektir.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz