Dayanıklılık, performans, enerji tasarrufu ve uzun ömürlülüğü ile bilinen Michelin, kamyon ve çekicilerin çeker tip dingilleri için geliştirdiği üstün teknolojili Recamic Multiway D kaplama deseni ile uzun ömür ve mükemmel yol tutuş sağlıyor. Michelin tarafından geliştirilen ‘Recamic Kaplama Teknolojisi” sayesinde lastik ömrünün uzatıldığı “Recamic Multiway D” kullanım süresi boyunca maksimum performans sağlıyor.
Yüz yılı aşkın zamandır lastik sektöründe faaliyet gösteren Michelin, kullanıcıları için yüksek kilometre ve güvenliği bir arada sunan teknolojiler üretmeye devam ediyor. Daha fazla kilometre, daha az hammadde tüketimi sağlamak prensibi ile çalışan Michelin, karayolu taşımacılık maliyetlerini minimuma indirmeyi hedefliyor. Michelin, kamyon ve çekiciler için her türlü yol koşulunda en yüksek performansı sağlamak amacı ile “Recamic Multiway D” teknolojisi ile sürücülere avantaj sağlıyor.

lamelle_goutte_eau
Recamic Multiway D kasım ayından itibaren yollarda
Recamic Multiway D, kamyon ve çekici tipi araçların bütün ihtiyaçları göz önüne alınarak üretildi. Recamic Multiway D sırt deseni sayesinde her türlü yol koşulunda ve bunların yaratacağı sorunların üstesinden aynı lastikle gelinirken bir yandan da karayolu taşımacılık maliyetleri düşürülüyor. Aynı zamanda Recamic Multiway D sırt deseni, lastiğin ömrünü de ciddi oranda uzatıyor.
Kasım ayından itibaren piyasaya sunulacak kamyon ve çekicilerin çeker dingillerine özel üretilen Michelin Recamic Multiway D kaplama deseni, eski jenerasyon kaplama desenlerinden üç üstün özelliği ile ayrılıyor ve kullanıcısına büyük avantajlar sağlıyor.
Yeni desenin üzerinde çift yönlü olarak çalışan dalga şeklindeki lameller her türlü yol koşulunda maksimum etkinlik sağlamak için 3 boyutlu olarak kendini kilitleme özelliği ile donatılıyor. Bu sayede Recamic Multiway D yola daha iyi tutunurken aynı lastikle daha uzun kilometre yapabilme imkanı da sağlıyor.
Recamic Multiway D lastiklerinin rakiplerinden ayrılmasını sağlayan bir diğer özelliği ise “Yağmur damlası” kılcal kanalları oluyor. Kılcal kanallar sayesinde lastik, 2/3 aşınmada bile yola daha iyi tutunuyor ve üstün performans sağlamaya devam ediyor.
TowerPump® lamel özelliği ise ıslak zemin koşullarında lastik sırtı ile yol yüzeyi arasında biriken su boşaltılarak daha üstün bir yol tutuşu sağlanmasına yardımcı oluyor.
Recamic Multiway D kaplama deseni önemli oranda tasarruf sağlıyor
Michelin ağır vasıta lastiklerinin en büyük özelliği güçlü karkas yapısı sayesinde elde ettiği kaplanabilirlik özelliği oluyor. Michelin tarafından geliştirilen Recamic kaplama teknolojisi sayesinde kilometre başına birim maliyette önemli oranda tasarruf sağlanırken işletme maliyetleri de düşürülüyor.
Michelin tarafından üretilen soğuk, hazır pişirilmiş sırt bantları; optimize edilmiş tasarımlarıyla eşsiz kullanım özelliği, üstün kavrama, çekiş ve düzgün aşınma sağlıyor. Kullanılan bileşenler; aşınma, hasar, ısınma ve sürtünmeye dayanıklılık dâhil, farklı performans özellikleri arasında en iyi performansı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz