Mercedes-Benz Türk, 15-28 Haziran 2015 tarihleri arasında mükemmel tasarımı, dinamikliği, yüksek performansı, segmentine yepyeni standartlar getiren yakıt tüketimi ve verimliliği ile günlük kullanıma uygun fonksiyonelliği bir arada sunan Mercedes-AMG GT ile diğer rüya otomobillerini Kanyon AVM önünde sergiliyor.

Mercedes-Benz SL-Serisi, SLK, E-Serisi Coupé ve E-Serisi Cabrio modellerinin de sergilendiği alanı ziyaret eden İstanbullulara, Mercedes-AMG GT’yi sanal ortamda test etme imkanı sunuluyor. Ayrıca otomobilseverler, Türkiye’nin ilk ses sürüşü uygulaması ile de Mercedes-AMG GT’nin holofonik kayıt sistemi ile kaydedilen muhteşem motor sesini farklı ortamlarda dinleme şansı yakalıyor.

Mercedes-AMG GT hem yolda hem yarış pistinde en üst düzeyde sürüş keyfi sunuyor
Mercedes-Benz spor otomobillerinden beklenebilecek her türlü özelliği sunan en özel araç olma ünvanını almaya hazır olan Mercedes-AMG GT, sürüş dinamikliği, yarış otomobili performansı, segmentine yepyeni standartlar getiren yakıt tüketimi ve verimliliği ile günlük kullanıma uygun fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Kendi segmentinde tüm bunları yapabilen tek otomobil olma iddiasini taşıyan  iki farklı motor seçeneği sunan aracın Mercedes-AMG GT versiyonu 462, Mercedes-AMG GT S versiyonu ise 510 beygir gücüne sahip. Affalterbach tesislerinde titiz çalışmalar sonucu geliştirilen yepyeni Mercedes-AMG GT, 4,0 litre-V8-biturbo motoru ve Mercedes-Benz Intelligent Drive teknolojisi sayesinde yolda ve yarış pistinde en üst düzeyde sürüş keyfi sunuyor.

Dünyanın bir numaralı lüks roadster’ı Mercedes-Benz SL-Serisi

Lüks roadster sınıfının standartlarını belirleyen Mercedes-Benz SL-Serisi, yüksek kalite, tarz, benzersiz konfor ve lüksü, en üst seviyede sportif bir sürüş keyfi ve dinamizm ile bir arada yaşatıyor. Tamamı alüminyumdan üretilen bir gövdeye sahip SL, hızlanırken güçlü, virajlı yollarda çevik ve tüm hızlarda üstün performans sunan güçlü motorları ve yüksek konforlu süspansiyonuyla üstün bir sürüş keyfi sunuyor.

Mercedes-Benz SLK, tutkuyu verimlilikle buluşturuyor

Mercedes-Benz’in heyecan verici ve başarılı spor otomobillerden SLK, kullanıcılarına sürüş ve açık hava keyfini bir üst seviyeye taşıyor. SLK, günlük kullanıma tamamen uygun göz alıcı spor otomobil tasarımını, zarif sportifliği, şık konforu ve örnek bir çevre duyarlılığı ile harmanlıyor. Bir roadster modelinin tutkuya davet eden çizgileri, yüksek kalite sunan kabini, kusursuz sportif yetenekleri ile SLK yollarda üstün sürüş keyfi sunarken düşük yakıt tüketimiyle sınıfının en ekonomik ve böylelikle en çevreci aracı olarak kabul ediliyor.  Tüm bu özelliklerin yanısıra SLK, bir düğmeye basılarak aydınlık veya karanlığa geçiş yapılan MAGIC SKY CONTROL donanımlı panoramik açılır cam tavanı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Mercedes-Benz E-Serisi Coupé ve Cabrio ile eşsiz sürüş keyfi

Lüks araç segmentinin lider konumundaki modellerinden Mercedes-Benz E-Serisi’nin dinamik ve sportif yorumlanan modelleri E-Serisi Coupé ve E-Serisi Cabrio, lüks bir coupé veya cabrio araçtan beklenen ve E-Serisi’nin sahip olduğu tüm teknolojik yenilikleri kullanıcılarına sunuyorlar. Mercedes-Benz E-Serisi Coupé ve Cabrio, yol koşullarına uyum sağlayan süspansiyon sistemleri, konsantrasyon kaybı uyarıcısı ve aktif motor kaputu ile kendi segmentlerinin standartlarını belirliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz