Fiat, Ticari araç sahiplerinin ihtiyaçlarını düşünerek yeni bir program başlatıyor.

Tüm Fiat ticari araç sahiplerine yetki belgeleri konusunda danışmanlık, gece servisi gibi ayrıcalıklı hizmetlerin yanında, araç yenilemede özel satış fırsatları, servis hizmeti avantajları ve farklı markalardan özel indirimler sunuluyor.

Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat, ticaretin profesyonellerinin işini ve hayatını kolaylaştıracak ayrıcalıklar içeren “10 Numara Fiat” adlı yeni bir programı hayata geçirdi. “İşimiz Rahat, Gücümüz Fiat” diyerek sahaya çıkan 10 Numara Fiat, yeni veya 2. el araç sahibi olan tüm Fiat ticari araç kullanıcılarına, servis indirimleri, danışmanlık hizmetleri, araç yenilerken satış fırsatları ve aksesuar indirimleri gibi fırsatlar sunuyor.

“Ticari Araç Liginde Artık Çok Kazandıran Bir Takım Var” konseptinden yola çıkılarak hazırlanan “10 Numara Fiat” programı, yetki belgeleri konusunda sağladığı danışmanlık hizmetiyle hafif ticari araçlarını özel amaçlı kullanan müşterilerine, her an ayrıcalık sağlamayı amaçlıyor. 10 Numara Fiat, ticari araç sahipleri ve potansiyel müşterilere, 444 22 55 Fiat Çağrı Merkezi üzerinden, “Yetki Belgeleri” ile ilgili merak ettikleri her türlü sorunun yanıtını bulabilecekleri danışmanlık hizmeti de sunuyor.

www.10numarafiat.com adresinden detaylarına erişilebilen program kapsamında; ticari araç sahibi olmak isteyenler, tüm yasal yükümlülüklerle ilgili bilgilere kolayca ulaşabiliyor, “10 Numara Fiat” programıyla yetki belgesi çıkarma, yenileme ve takip işlemleri konusunda da ayrıcalık ve indirimlerden yararlanabiliyor. Fiat ticari araç sahipleri ayrıca, ONNUMARA yazarak, araç şasesinin son 8 hanesi, ad ve soyadı bilgileriyle birlikte 5360’a kısa mesaj gönderip, “10 Numara Fiat” programının ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılabiliyor.

“10 Numara Fiat” programının avantajları bunlarla da bitmiyor. Program kapsamında araç sahipleri, İstanbul’da gece saat 24.00’a kadar servis hizmetinden yararlanıp, 20 noktada ücretsiz kontrol yaptırabiliyor. Aracının yanı sıra ailesi, evi ve işi için Koçtaş, Yurtiçi Kargo, Kliksa gibi birçok farklı markadan özel indirimlerle faydalanıyor. Aracını yenilemek isteyen Fiat ticari araç sahipleri ise “10 Numara Fiat” programıyla 31 Ağustos’a kadar Fiat Ducato’da 5.500 TL, Yeni Doblo Cargo ve Fiorino Cargo’da 3.500 TL, Yeni Doblo Combi, Fiorino Combi/-mix ve Yeni Ducato’da 2.500 TL’lik ekstra indirim fırsatından yararlanıyor. Program kapsamında ayrıca Doblo, Fiorino ve Pratico modellerine özel Gold Plan 4Yıl/150.000 km paketi 599 TL yerine 299 TL’ye satın alınabiliyor. 10 Numara Fiat programına dâhil olan kurumsal müşteriler ise araç takip sistemlerinde en kullanışlı seçeneği sunan Fiat Telepathy ve Fiat Telepathy Plus ürünlerine % 30 indirimle sahip olabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz